Naše společnost k Vám přichází se skvělou nabídkou vysoce kvalitních vinylových plovoucích podlah, které jsou vhodné do naprosto každého interiéru. Můžete je použít nejen v domácnosti a to dokonce i do koupelny či třeba na schodiště, ale také do komerčních prostor a dokonce jsou vhodné i pro lehký průmysl. Všude, kam je položíte, dokáží velmi zpříjemnit interiér a dodat mu vysoký komfort.
Pokud Vás tedy zajímá cena vinylové podlahy, tak vězte, že samozřejmě nemůže být úplně nízká.

dřevo

Cena musí odpovídat kvalitě a ti prodejci, kteří Vám zaručují až podezřele nízké ceny, zřejmě nenabízejí dostatečnou kvalitu. U nás se kvalita plně rovná ceně vinylových podlah. Proto u nás najdete opravdu vysokou kvalitu za velmi příznivých finančních podmínek a také samozřejmě výprodejové akce.
Každopádně je nutné se předem rozmyslet, jaký druh vinylové plovoucí podlahy si představujete, a samozřejmě také výběr designu je velmi důležitý. My pro Vás máme připraveny hned dva druhy tohoto produktu a to buď model click s tak zvaným zaklikávacím systémem, který je velmi příjemný a pohodlný na pokládku, protože není nutné k tomuto druhu žádné speciální lepidlo ani jiné speciální nářadí.
dřevěná podlaha

Stačí jen obyčejný zalamovací nožík, kterým případně upravíte délku dílce. Každopádně dílce do sebe pouze zakliknete jako puzzle a je hotovo.
U lepeného druhu je potřeba si tedy pořídit ještě speciální lepidlo a pokládka už je trochu náročnější, ale i tak se stále vyplatí. Každopádně výběr je plně na Vás. Co se týče výběru designu nebo tedy dekorů, zde už výběr není až tak složitý, i když Vám nabízíme opravdu velkou škálu odstínů. Vinylová podlaha připomíná svým vzhledem dřevo a podle druhů stromu, které napodobuje, jsou popsány i jednotlivé modely.