Dopřejte si luxusní ošetření pleti

Ženy docházející na kosmetické ošetření pleti to znají. Jednou za čas si chtějí „vyhodit z kopýtka“ a podlehnou svodům a doporučením své kosmetičky a dopřejí si skutečně nadstandardní ošetření pleti. Jsou ženy, které si tento komfort dopřávají běžně a je jejich každodenní součástí. Ale jsou i ženy, které jsou schopny dojít na kosmetiku jednou měsíčně a zaplatit základní ošetření. Jenže i taková žena si dokáže naspořit penízky, aby si dopřála pocit luxusu a vychutnala si luxusní kosmetiku, případně profesionální nalíčení.
přepychový parfém známé značky
Milé ženy, nemusíte šetřit zrovna jen vy, abyste si připadala jako Pretty Woman, ale nenápadně nadhoďte příteli, manželovi, že byste ráda našla pod vánočním stromečkem sice jen jeden dárek, ale zato luxusní! Některé ženy se mužům ani nesvěřují s tím, že navštěvují kosmetičku a nechávají se opečovávat. Muži toto nedocení, protože jsou praktičtí a tvrdí, že na manželce stejně nic nepozorují a je to škoda peněz. Ale jsou i muži džentlmeni, kteří jsou i rádi a ocení, že se jejich manželka o sebe stará. Tito miláčkové žen kupují jako překvapení dárky, po kterých ženské srdce touží, a to právě krásně zabalené přepychové https://www.slunecnice.cz/sw/the-sims-3-prepychove-loznice/ soupravy krémů a olejíčků anebo nádherně voňavých parfémů vyvedených k úžasných flakonech.
Muži, dopřejte vašim drahým polovičkám ten pocit přepychu, byť se vám zdá zbytečný.
luxusně nalíčená žena
Všímejte si, co všechno vaše žena zvládá, jak má pod palcem výchovu dětí, domácnost, přitom zvládá připravovat svačiny a teplé večeře. Vždy najdete na věšáku vyžehlenou košili, v prádelníku vyskládané vyprané a vyžehlené prádlo, a přitom pracuje na plný úvazek. A možná ještě stíhá zajít na cvičení nebo do fitka, aby si udržovala postavu a líbila se vám. Nezaslouží si vaše žena snad víc, než je obvyklé?
Vyzjistěte nenápadně telefon na její kosmetičku a domluvte s kosmetičkou úžasný dárek, který vaší ženě tajně podstrčíte pod polštář anebo méně romanticky – pod vánoční stromeček.

You Might Also Like