Jak zlepšit svůj sexuální život?


Intimita je pro každý partnerský vztah velice důležitá. Problém nastává v okamžiku, kdy se pár odcizí a intimita je jim cizí. Nejde jen o samotnou soulož, ale i objetí, polibek na přivítanou nebo obyčejné jemné dotyky. I to je součást intimity, ale toto všechno se postupem času ze vztahu vytrácí. Je to jeden z důvodů, proč se tolik vztahů po letech rozpadá. Lidé jsou si najednou cizí a tak pro ně potom už vztah nemá cenu. A v dnešní době kdy má každý chytrý telefon je to jen otázka času, než si jeden z nich najde novou známost.

kondom na ruce

Co s tím?
Pokud jste v dlouhodobém vztahu a cítíte že vaše intimita už je pryč, je potřeba ji začít znova budovat. Nejlepší je si o tom v klidu společně promluvit. Skutečný problém nastane v případě, že jeden druhého už fyzicky nepřitahuje. V takovém případě většinou opravdu vztah skončí. Ale na všem je možné pracovat, ovšem musí chtít oba dva. Pokud je mezi vámi intimita pořád dobrá ale jde jen o problémy v sexu, i ty je možné řešit, ale je potřeba je začít řešit hned.

  • Problémy u žen

Nechuť k sexu může být z několika důvodů. Prvním z nich je menopauza, při které jsou hormony doslova jako na horské dráze. Menopauza s sebou nese spoustu nepříjemných symptomů, které chuti na sex rozhodně nepřidají. Jedním z nich je vaginální suchost, která se dá řešit speciálními přípravky.

vyřezaný banán

  • Problémy u mužů

Během středního až staršího věku mívají muži problém s prostatou i erekcí. Může to být způsobeno různými nemocemi, ale také může jít o nedostatek testosteronu či stres. Vždy je namístě lékařské vyšetření, které nemoc vyloučí. Jestli jde ale o problém spojený s vyšším věkem, můžete docílit posílení erekce různými doplňky stravy, které jsou volně dostupné i bez lékařského předpisu. I v tomto případě je ale vhodná konzultace s lékařem, protože ne všechny přípravky jsou vhodné pro všechny.

You Might Also Like