Kolová

Ti, kteří milují jízdu na kole, by jistě více než ocenili sport, kterému se říká kolová. Něco takového je rozhodně velice zábavné. Zda je hra zábavná či nikoliv člověk většinou pozná již od prvního pohledu.
Kolová připomíná hru, kterou všichni moc dobře známe pod názvem fotbal. Oproti hře, zvané fotbal, je ale mnohem zábavnější a to už jen z toho důvodu, že všichni hráči musí jezdit na kole. Klasicky se hra hraje s míčem.
jízdní kolo
Pokud jste si mysleli, že tyto kola jsou nějak speciální, pak vás vyvedeme z míry. Kola, která jsou určena pro kolovou, nemají dokonce ani brzdy nebo převody, jak by si někteří mohli myslet.
Hra se hraje jen pomocí hlavy. Míče se tedy může dotknout pouze ten, kdo stojí v bráně.
Je dokonce zakázáno, aby hráči stáli nohama na hřišti. Jedná se tedy o hru, kde se člověk skutečně nezastaví.
Existuje dokonce i mistrovství, které je zaměřeno přímo na kolovou. Tato hra je velice populární a to zejména za hranicemi České republiky. U nás byste na ní také narazili, ale mnohem méně, než je tomu například u našich sousedů.
detail kola
Velice úspěšní jsou v této hře zejména Němci, kterým jde hra skutečně od ruky, nebo spíše od hlavy?
Mistrovství v kolové se koná každým rokem, takže pokud si zjistíte, kdy se bude konat mistrovství v letošním roce, můžete se na něj zajet podívat. Jestliže se vám nechce jet až na dané místo, kde se bude kolová odehrávat, pak můžete jednoduše využít možnosti online přenosu.
Samozřejmě je také možné dohledat i záznamy kolové, která již proběhla.
Jestliže vás nebaví fotbal, pak věříme, že právě kolová bude to, co vás jistě více než bavit bude. Opravdu je to skvělá hra. Člověk se u ní skutečně zasměje a také si pořádně zafandí.
I vy se můžete něčeho takového zúčastnit. Stačí jen chtít a udělat si čas.
Využijte této možnosti, dokud tady ještě je. Zábava je rozhodně potřeba.

You Might Also Like