Dětská oslava plná zábavy a skákání

Snažíte si vymyslet perfektní program na den, kdy vaše dítě bude slavit jeho narozeniny? Místo klasiky, kterou opakujete každý rok a volby místa, na které chodíte často, se rozhodněte pro něco netradičního, moderního a pro děti lákavého. Dětská oslava narozenin může dopadnout na výbornou pouze v případě, že dětem nabídněte dostatek prostoru, pohybu a příležitostí k tomu, jak se bavit.
dívka na trampolíně

Kdo by odolal trampolínám?

Neexistuje snad dítě, které by nepodlehlo kouzlu trampolíny. Milují jich všechny děti a radost ze skákání si užívají při každé příležitosti, kdy se na ní ocitnou. Vezměte i vy vaše dítě do trampolínového parku a pozvěte jeho malé kamarády, pro které se stane taková párty tou nejvíce dobrodružní, jaké se zúčastnily.
Nespočet skákacích atrakcí, které tam na nich čekají, jim dají dostatek možností k tomu, jak prožít den naplno a vyzkoušet si všechny z nich.
Přístup na nich mají i dospělí, díky čemu se nemusíte pouze dívat na to, jak se vaše děti v jejich velký den baví, ale prožít veškerou radost z pohybu společně s nimi. Takový den se všem vryje do paměti jako ten, který byl dokonalý.

Občerstvení ocení malí i velcí

Jelikož je dobré si i odpočinout a na malou chvíli si sednout a posílit se dobrým pitím nebo jídlem, v areálu nalezete i občerstvení, kterému neodolají ani velcí. Na oslavu si můžete přinést váš vlastní dort a v nabídce nápojů a malého pohoštění nalezete všechno nezbytné, co vám dodá novou energii potřebnou ke skákání.
A jestli den vašeho dítěte chcete oslavit se vším, co k němu patří, objednat si můžete dětské šampaňské.
občerstvení na párty

Pomoc trenéra

JumpPark vám nabízí i jedinečnou příležitost k tomu, jak udělat oslavu ještě báječnější. Neváhejte se obrátit na služby trenéra, který dětem ukáže to, jak mají správně a opatrně skákat, zabaví jich a dohlédne na nich.
Jestli budete mít zájem, pomůže vám i s uspořádáním samotné párty, takže se nemusíte obávat toho, že by nedopadla na jedničku.

You Might Also Like