Jak oslavit odchod na mateřskou?

Těhotenské mejdany známe většinou jen z amerických seriálů, u nás se s nimi moc nesetkáváme, ale přesto, s kolegyní, která se brzy musí seznámit s novou životní rolí maminky, bychom se měli přece jen nějak hezky rozloučit!
Problémem je, že občas býváme vůči svému okolí velice lhostejní, přesto, že děťátko je chtěné a do rodiny vítané, může to v ženě vyvolávat smíšené až panické pocity, že svou novou roli nezvládne a také, že už nikam nebude patřit. Tím, že se s ní rozloučíte a oslavíte s ní její novou životní kapitolu, bude se cítit klidnější a také pro někoho důležitá.dort pro miminko
Dárek
Ideálním řešením, je složit se na dárek se všemi kolegy o to větší pozornost budete moci budoucí mamince pořídit. Kojenecké oblečení kojeneckeobleceni.cz je internetový obchod, kde seženete ty nejideálnější dárky pro nastávající rodiče. Velký výběr kojeneckého oblečení, košů pro miminko, ve kterém je od každého něco, včetně hraček a bryndáků nebo velice originální plenkový dort, která udělá radost vždycky a stále je dost neokoukaný. Samozřejmě je důležité vyčistit, jestli potomkem bude chlapeček či holčička a podle toho doladit detaily dárků. Nemělo by to být nic složitého, většinou se tím těhotná žena ráda hned pochlubí, a pokud se nechává takzvaně překvapit, dejte přednost věcem v neutrální bílé, zelené či žluté.kojenecké oblečení
Oslava
V tomto bodě samozřejmě záleží na kolektivu. Jestliže jste si blízcí, neměli byste toto vynechat. Nemělo by se jednat o zmiňovaný trapný mejdan, kde nejlepším darem je odsávačka mateřského mléka. Spíš jít důstojně oslavovat do oblíbeného podniku, pořádně se pobavit a popovídat naposledy než vaše kolegyně porodí.
Přání
Oslavou vaše vztahy nekončí, tak je více než zdvořilé poslat přáníčko do porodnice nebo domů. Nezapomeňte na ní a buďte zvědaví na jejího potomka. Je dobré udržovat si fajn vztahy, možná se po mateřské a rodičovské dovolené vrátí zpátky k vám do práce.

You Might Also Like