Nejkrásnější den

Chtěli byste si svůj den skutečně užít a mít ho naprosto perfektní? Potřebovali byste ovšem načerpat nějakou inspiraci a sehnat skutečně spolehlivého svatebního koordinátora, který by Vám se vším pomohl? Je to rozhodně dobrá cesta, protože Vy díky tomu nebudete muset ve svůj významný den řešit vůbec nic – žádné dohady s hosty, žádné zbytečné otázky, které byste museli zodpovídat několikrát různým lidem, o vše se postaráme my!
Jsme schopni Vám připravit krásnou svatbu na klíč přesně podle Vašich představ, a nezáleží na tom, zdali se chcete brát na zámku, v zahradách nebo na nějakém svém oblíbeném místě.

příprava na svatbu

Ideální místo na svatbu

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, samozřejmě budete mít zařízené perfektní místo na svatbu od Boutique weddings. Spolehněte se na naše zkušenosti, profesionalitu a skvělé schopnosti. Postaráme se, abyste měli perfektní dodavatele, opravdu pevný koncept svatby, plánované degustace, ochutnávky i zajímavý program svatebního dne. Pokud budete chtít, zajistíme Vám návštěvy v salonu i zkoušku líčení a účesu, abyste sami neměli s ničím starosti. Samozřejmě se svatbou souvisí také poměrně velké množství administrativy, ať už se jedná o catering, zábavu pro hosty nebo například moderování celého dne.

šťastný novomanželé
Pokud Vám přijedou hosté také z jiných měst, bude nutné pro ně zařídit ubytování, které byste jinak museli řešit, s námi Vám ovšem tyto starosti odpadnou a Vy si budete jen užívat svého dne D! Určitě Vás bude zajímat také cena takových služeb – ta se odvíjí od požadavků, které nám zadáte, ale samozřejmě pokud nás budete kontaktovat, zašleme Vám nabídku, dle které se můžete orientovat.
Nemusíte mít obavy, že bychom cokoli udělali bez Vás. Všechny akce a nápady s Vámi důkladně probereme a Vy musíte všechno schválit, než se položka přidá do seznamu.

You Might Also Like