Přejete si jediné, a to pořídit vašim dětem do jejich dětského pokojíku kvalitní nábytek, který by sloužil nejen na ukládání všech jejich věcí, ale i pro potřeby spaní? Vybrat perfektní postel není snadné, protože jsou její požadavky ze strany rodičů vždy nesmírně vysoké.
Pokud však nalezete obchod, kde vám nabídnou kvalitu za rozumnou cenu, a ještě několik možností a designu, jistě nebudete namítat a vašim dětem vyberete nanejvýš dobře.dětský pokoj

POSTELE, KTERÝM NEODOLÁTE

Dětské postele se zábranou https://www.nabytek-elegance.cz/postele/detske-postele se řadí mezi nejčastěji vyhledávané zboží, kterému rodiče dávají přednost. Šikovná bezpečnostní zábrana dá totiž jistotu nejen jim, ale i jejich dítěti, že díky ní nikdy neupadne na zem. V průběhu spaní je ze všeho nejdůležitější – poskytnout malým ratolestem pohodlí, prostorné lůžko a rovněž i ochranu, která jim nedovolí se během spánku přesouvat.
Nabídka je nesmírně široká. Zaujmout vás může nejen jednolůžko, ale i možnost vybrat si z patrových postelí. Všechny typy jsou doplněné o zábranu a disponují kvalitním materiálem dřeva. Z jeho řad si můžete zakoupit dle vašeho vkusu, které se vám líbí nebo bude ladit se zbytkem nábytku v místnosti.

  • Nabídka se zaměřuje na dřevo, jakým je přírodní borovice, buk, dub, ořech, hruška, mahagon nebo jiné barevné provedení.

patrové postele

S PŘISTÝLKOU, ŠUPLÍKY NEBO ROZKLÁDACÍ

Abyste měli postel nejen kvalitní (díky odolnému dřevu) a pěknou kvůli designu barevného odstínu, zaměřujeme se i na účelovou stránku, která je rovněž stejně důležitá. V našem sortimentu si můžete zakoupit postel s přistýlkou, kterou jednoduše vytáhnete dle potřeby v případě, že má vaše dítě sourozence nebo u vás přespí jeho kamarád.
V opačném případě si můžete zakoupit variantu s výsuvnými šuplíky, kam schováte základní lůžkoviny nebo hračky, které nemáte kam uložit.
Vybrat si však můžete i takovou, která vypadá jako pohodlná pohovka a během okamžiku se změní v rozkládací postel. Záleží na vás, jaké máte požadavky a co nejvíce ocení převážně vaše malé ratolesti.