Proč zvolit postel z masivu 90×200?

Abyste se mohli každý den náležitě dobře vyspat a probouzet se plní energie a bez bolesti zad, je zapotřebí kvalitní matrace a především postel. Jestliže nehodláte dělat jakýkoliv kompromis mezi vzhledem a kvalitou, vsaďte na postel z masivu 90×200, která vám prokáže znamenitou službu.

Postel z masivu 90×200 nabízí komfort a zároveň i vysokou estetickou hodnotu. Díky hodnotnému materiálu je tak praktickým kusem nábytku na celý život. Při výběru je samozřejmě podstatné zhodnotit materiál, neboť není dřevo jako dřevo.
vázička u postele
Postele se totiž vyrábí ze smrkového, borovicového či dubového dřeva. A každý druh dřeva disponuje trochu jinými vlastnostmi. Dřevo borovice nabízí jedinečnou kresbu, avšak má i o něco nižší odolnost. Oproti tomu postele z dubového dřeva jsou velice odolné i vůči mechanickému poškození, ale zase bývají dražší variantou. Smrkové dřevo je velmi pevné a má tu výhodu, že celkem dobře přijímá nátěry, což znamená, že postel může mít i jiný než jen přirozený barevný odstín.

Nábytek z masivu vyniká nejen kvalitou, ale postel bude okázalou dominantou vaší ložnice. Postačí poté jen doplnit prostřednictvím několika decentních doplňků a budete usínat v hřejivé a útulné atmosféře domova.
povlečení s hvězdičkami

Přednosti nábytku z masivu

Jednou z podstatných výhod, kterou skýtají postele z tohoto materiálu, je prospěšnost na zdraví. Je zde totiž deklarována nezávadnost. Dřevo v tomto případě není zapotřebí chemicky napouštět, lepit apod.

Prioritou je dlouhá životnost. Zkrátka postel na celý život. Investice, která se rozhodně vyplatí. Zároveň se jedná i o nadčasovou záležitost. Nábytek z masivu vždy bude moderní záležitostí. Jedná se tak o lásku na celý život. Dokonalé tvary, přírodní vůně a originalita. Přírodní dřevo má vždy trochu jiný odstín i strukturu, z tohoto důvodu je každá postel opravdu unikátní.

You Might Also Like