Vydělávejte peníze na internetu

Začněme nejzákladnější otázkou ze všech. Je možné, abyste si na internetu vydělali dost na pokrytí nákladů? Má odpověď je ano. Musíte ale myslet od začátku na to, že psaní není to jediné, co k úspěchu potřebujete. Důležité jsou i jiné věci, na které musíte bezpodmínečně myslet.
modrá fixa
Základem úspěšného podnikání, ať už podnikáte v čemkoli, je marketing. Musíte se spojit s koncovým klientem, přitáhnout si ho k sobě a přesvědčit ho, aby vám důvěřoval a měl vás rád. Jen tak s nimi můžete pracovat a vydělat si pár set, ale také tisíce každý měsíc. Nyní se podíváme na tři způsoby, jak na to.

1. Zveřejňování reklamy

Vytvoření webu , fotografování a zveřejňování článků vám peníze samo o sobě nevydělá. Před pár lety ještě možná, dnes již zaručeně ne. Takových stránek jsou totiž miliony. Základním způsobem, jak vydělat desítky i stovky korun měsíčně, jsou reklamní bannery. Odměňováni jste za každý klik, který vaši čtenáři udělají a nabídek na takovou spolupráci je vždy více než dost. Umisťovat reklamy můžete nejen do článků, ale v případě videí i přímo do nich na platformě youtube.
Využít můžete:

  • Sklik od Seznamu nebo
  • Adsense od Googlu.

úpravy wordpress

2. Affiliate spolupráce jsou nejoblíbenější

Tohle je varianta, kterou využívá většina blogerů, vlogerů i instagramerů. Třetí strana vám bude poskytovat produktu či služby a vy na ně budete dělat recenze. Představíte je fanouškům a odměnou vám bude jejich prodej. Z toho můžete dostat provizi 5 % až 20 % z ceny. Dávejte si ale pozor na to, jaké zakázky berete. Když budete propagovat vše a spolupracovat se všemi, tak vám nebude nikdo věřit. Kam se podívat? Existují affiliate katalogy, například:

  • affiliatekatalog.com nebo
  • eSpoluprace.

3. Prodávejte vlastní produkty

Pokud máte na něco talent, prodejte ho. Umíte dělat originální kartičky k narozeninám, krásně kreslit, anebo vyrobit nádherný lapač snů? Představte své produkty na blogu a prodávejte je. Můžete si vytvořit vlastní e-shop. V případě digitálních produktů jako jsou například e-booky, můžete využít automatického prodeje prostřednictvím:

  • SimpleShop či
  • SmartSelling.

You Might Also Like