Kreativní potřeby

Dříve nebyl tento pojem až tak moc znám, v dnešní době se to ale opět vrací. Fotoalba se tvořily již od pradávna, ty má doma asi každý. Ale jak je tomu dnes? Všichni mají své fotografie uložené v počítači, ale fotoalba jako taková nebo různé scrapbooky už se pomalu zapomínají. Fotografie pak nemají žádnou fyzickou hodnotu, na kterou si můžeme šáhnout a třeba za pár let jimi prolistovat a zavzpomínat. Nedej bože, když se počítač náhle rozbije a nemáte všechny fotografie za zálohované, tak je všechno rázem pryč a nejde to už vrátit. To je určitě jednou z výhod těchto knih vzpomínek.
školní potřeby.jpg
Co to tedy scrapbooking přesněji je? Je to vytváření alb s fotografiemi, kdy je toto album doplněno různými malůvkami, obrázky, odstřižky novin, odstřižky barevných papírů, lepítek, samolepek prostě čehokoliv, co dělá album originální a jedinečné! Pro tvorbu tohoto albíčka je tedy nutné nakoupit si nějaké , které jsou nezbytnou součástí pro jeho výrobu. Ty zakoupíte v každém papírnictví, případně si nechte i poradit. Výhodou je, že při tvorbě sracpbooku se fantazii meze nekladou, je to na každém z nás.
umělecké potřeby.jpg
Je to poněkud časově náročnější než klasické vkládání fotografií do předem připravených alb, kdy je zasouváte do vyhraničených míst. Můžete to pojmout i jako formu zábavy, například večerní relax s rodinou, zapojit do toho děti, aby vystřihovali různé ornamenty. Většinou si na tuto formu vzpomínek potrpí děvčata, která tímto ráda zaplní svůj čas a například posedí se svými kamarádkami a udělají si hezký večer při tvorbě této památky. Rozhodně je to také skvělý dárek, který potěší snad každého.
Ještě nemáte žádnou takovou svoji knihu, kde byste dali průchod svým pocitům a fantazii? Tak to rozhodně napravte, navrhněte to jako nápad svým nejbližším a uvidíte, že budou z tohoto nápadu okouzleni.

You Might Also Like