Taška na kočárek

Taška na kočárek nemusí být obrovský látkový pytel, který vypadá nevzhledně a na všechny v okolí vykřičí, že jste maminka od dětí. Mnohdy se hodí mít elegantní tašku, která je reprezentativní a ukáže všem, že i s dětmi můžete mít kvalitní a vkusné doplňky. Vyberte si takovou tašku na kočárek, která vám udělá radost.kočárek pro panenky
Luxusní kožené kabelky
Kabelky z pravé kůže si představujeme především jako doplněk do práce pro vysoce postavené manažerky… Ale opak je pravdou. Kůže je kvalitní, vydrží opravdu hodně a tím pádem je vhodná i jako přebalovací taška. Užijte si trochu luxusu a doplňte vaši tašku luxusní koženou kabelkou, do které dáte všechno a ještě budete vypadat elegantně.
Batoh
Pokud chcete mít praktické zavazadlo nejen na kočárek ale také na vycházky s chodícím dítkem, pak si můžete klidně pořídit mateřský batoh, který z venku vypadá naprosto úžasně a člověk by to do něj nikdy neřekl. Uvnitř má však naprosto úžasný prostor rozdělený několika kapsičkami, které jsou velice praktické. Umístíte do něj prostě všechno. U kočárku jej jednoduše přiděláte na madlo, a pokud jdete bez kočárku, tak si dáte batoh na záda. Mateřský batoh však může být klidně kožený a vypadat opravdu elegantně. Nemusíte se za něj stydět.kabelka detail
Velké, prostorné a elegantní
Velké tašky na kočárky mohou být také elegantní. V současné době jsou in velké plastové tašky s vložnou taškou, která se dá měnit. Výhodou je, jak je úžasně prostorná a zároveň vypadá opravdu elegantně. Takzvané O-bagy jsou prostě v současné době opravdu všude. Jejich výhodou je, že barva vnějšího pouzdra může být v podstatě jakákoli a tím pádem může perfektně ladit s vaším kočárkem.
Ať se rozhodnete pro jakoukoli tašku, nejdůležitější pro vás bude, aby byla dostatečně velká a měla dost místa na všechno, co potřebujete pro miminko i pro sebe.

You Might Also Like