Co muži na ženách nesnáší

Konečně jste ho potkali, zdá se býti tím pravým a nadešel den D – den vaší první schůzky. Už od rána jste nervózní, všechno vám padá z ruky, v práci se nemůžete soustředit. V hlavě vám víří 100 a jedna otázka:
•    Mám si vzít raději šaty s podpatky anebo zvolit sportovnější styl?
•    Lesk nebo rtěnku?
•    Mám se nechat doprovodit domů?
•    O čem se budeme proboha bavit.
 
Tak zaprvé, uklidněte se. Nejste malá děvčata a s velkou pravděpodobností to není vaše první schůzka s mužem. Zadruhé, buďte přirozené. Pokud se nezdaří, svět se nezboří. Pravděpodobně jste si nebyli souzeni a na vás čeká jiný princ na bílém koni.
 
Ale abychom jenom neutišovali, připravili jsme vám stručný přehled, co muži nemají rádi na ženách. Zkuste si ho místo otázek alespoň jednou přečíst a pokusit se vyvarovat některých chyb až se večer potkáte nad skleničkou bílého vína.
 
1.      Chichotání se.
Smích a úsměv je krásná věc. Ale všeho moc škodí. Navíc pochichtávání se naznačuje jasnou nervozitu a problém nalézt společné téma k hovoru.
 
2.      Přílišná ukecanost.
Ano, je to těžké odolat a nepovyprávět vše, co jsme prožili za celý den, v předešlém roce, jaké máme nemožné kolegyně v práci. Ale dejte prostor i muži, aby vám směl něco povědět. Ukázat zájem o druhého se skutečně vyplatí. Učte se naslouchat.
 
3.      Přehnaně vyzývavé oblečení.
I v oblékání platí, že méně je více. Nepřežeňte to s doplňky, délkou vašich koktejlek a ani v líčení si nemalujte výrazně. Buďte prostě přirozená, nejlépe tak, jak chodíte na běžnou pracovní schůzky s jemným podtržením při líčení.
 
4.      Povídání o bývalých vztazích.
Na první schůzce opravdu váš protějšek nebude zajímat, jaký byl váš první, proč jste opustila vašeho druhého a že třetí nosil vytahaný svetr po jeho bratrovi. Bývalé vztahy jsou na první schůzce prostě tabu. Tedy pokud nechcete docílit, aby o vás protějšek už neprojevil zájem a nenabídl další setkání. Mimochodem, výborné téma pro zrušení další schůzky je debata, jak toužíte mít miminko.

You Might Also Like