Fakty o ženách

S jistotou můžeme říci, že muži jsou silnější a ženy zase krásnější. Oni umí lépe řídit auto, ale ony způsobí méně dopravních nehod. Toto jsou například věci, které se neustále dokola potvrzují.


 


ruce s prsteny


Barvy


Normální člověk dokáže rozlišit asi milion barev ovšem dívky jich rozeznají mnohem více. Například muž vidí oranžovou a žena lososovou či broskvovou. Za to, že vidíme barevně můžeme poděkovat čípkům, což jsou nervové buňky, které vnímají tři druhy barev a z toho se poté skládají barevné obrazy. Slečny mají překrývání těchto jednotlivých spekter lepší a z toho důvodu jsou schopné popsat a vidět velmi jemné detaily barev.


 


Alkohol


Pro slečny je tato tekutina mnohem nebezpečnější než pro muže. Organismus jemného pohlaví má proti němu menší odolnost. Takže pokud si dáte s vaší partnerkou stejné množství drinků, tak vaše přítelkyně bude mít vyšší podíl alkoholu v krvi než vy.


 


Kosmetika


Téměř každá má doma nějaký balzám na rty, lesk či rtěnku. Tím, že si tuto kosmetiku nanáší na rty, tak ji zároveň konzumují. Konzumují ji v tu dobu, kdy si olizují rty nebo pouze jí nějaké jídlo. Za celý život tak snědí asi tak dva kilogramy rtěnek.


 


Risk


Ať už se jedná o jízdu automobilem či o nějaký adrenalinový zážitek, tak muži mají více rádi adrenalin, a tak také více riskují. Dost často přeceňují své schopnosti což může občas být výhodné. U dámského pohlaví je riskování v životě sníženo, a to z důvodu zachování jejich existence.


 


Péče


V dlouhodobém vztahu si můžeme u některých mužů všimnout toho, že přibývají na váze. Je to způsobeno nejčastěji jejich partnerkou, která o ně až přehnaně pečuje.


nápoje v písku


Nepohodlně krásná


Společnost a média neustále tlačí na holčičí pohlaví už několik let, aby se drželi určitého standardu. Zvykly si tedy na to, že pro krásu se musí trpět. Nosí na sobě nepohodlné push-up podprsenky. Vysoké podpatky, ze kterých je bolí nohy a jiné doplňky, které nejsou zrovna pohodlné.

 

You Might Also Like