Získejte finanční náhradu za zpožděný let

Dorazili jste na letiště, natěšení na svou dovolenou, a na tabuli zjistíte, že máte několikahodinové zpoždění? Dost možná to není ten start dovolené, jaký jste si představovali. Není však důvod zoufat. Pokud finální doba přesáhne tři hodiny, získáváte nárok na moc příjemné odškodnění, které se bude pohybovat již od 250 euro, tedy zhruba 6500 Kč.letadlo, měsíc a palma

Jak je to možné? Existuje evropská regulace, kterou si můžete vyhledat pod názvem EU regulace 261/2004, která udává společnostem povinnost zaplatit za vzniklé zpoždění. Pozor, nevztahuje se to na situace, kdy za to společnost nemůže. Může se jednat o špatné a nepříznivé počasí, živelnou pohromu, bezpečnostní opatření a tak podobně. Uspějete například tehdy, pokud se personál společnosti rozhodl stávkovat a tak podobně.

Kolik peněz získám zpátky?
Určitě vás zajímá, jak vysoké odškodnění za zpožděný let claimcloud.czvlastně můžete získat. Výsledná částka se odvíjí zejména od vzdálenosti původní a cílové destinace, a to bez přestupů. Počítá se zkrátka ta nejrychlejší možná cesta.

  • do 1500 km –250 euro
  • 1501 km – 3500 km – 400 euro
  • 3501 km a více – 600 euro

interiér letadla
Jak získat peníze od letecké společnosti?
Zpozdil se vám let a vy máte nárok na kompenzaci? V tom případě je nutné začít jednat. Jako zásadu číslo jedna si zapamatujte, že je vhodné, abyste si vyfotili tabuli, na které budou informace o zpoždění. Jak však postupovat dále? Kontaktovat společnost svépomocí? Obrátit se na svého advokáta? Nejlepší možností bude udělat kompromis a kontaktovat nikoliv svého právníka, ale společnost, která se na odškodnění vyloženě specializuje. Firma Claim Cloud je odborníkem http://www.mskohoutek.cz/dalsi-setkani-rodicu-s-odbornikem/ na kompenzace, pomůže vám získat to, na co máte nárok. Vy sami nebudete muset dělat vůbec nic, kromě podání si žádosti. Není potřeba, abyste kamkoliv telefonovali, psali nebo se o cokoliv starali. Vše za vás vyřeší odborníci, kteří mají právní základnu, bohaté zkušenosti a úspěšnost pohybující se okolo 95 %.

You Might Also Like