Hypotéka na americký způsob?

Kdo má ponětí o půjčkách a úvěrech a dění na finančním trhu, tak také ví, že je spousta produktů, které vám umožní získat i velké peníze a na cokoliv a třeba i formou hypotéky.

Taková je i americká nebankovní hypotéka.
Podobný produkt vám poskytne i banka, ale za daleko přísnějších podmínek, které nakonec vedou k neschválení. Pokud víte, že někde nějaký vroubek máte nebo nesplňujete požadavky na příjmy, tak neztrácejte čas a vyberte si k vyřízení možnost nebankovní.

poskytnutá hotovost

Tato forma úvěru je známá tím, že i když jde o hypotéku, tak není určena pouze na bydlení jako koupě bytu, domu, stavba, rekonstrukce. Je bezúčelná, takže peníze z ní můžete využít opravdu na cokoliv. Třeba na dovolenou nebo na vyplacení dluhů či exekucí. Výhodná je tímto způsobem také konsolidace půjček.

Využít její výhody můžou jak fyzické osoby, tak i podnikatelé.
Podmínkou k vyřízení je možnost ručení nemovitostí a to třeba i družstevním bytem, pozemky, chatou, komerčními objekty, atd., takže nemusí jít vyloženě o nemovitost v osobním vlastnictví ani konkrétně o dům nebo byt.

Překážkou nejsou ani záznamy v registrech dlužníků, takže peníze může získat opravdu kdokoliv. Není nutné ani dokládat potvrzení o příjmech, protože zástava nemovitosti je dost velká záruka pro poskytnutí úvěru.

Překvapením je také rychlost vyřízení. Verdikt má klient již do 24 hodin co uvítá každý, kdo potřebuje peníze ihned. Splácet je možné až 30 let a není překážkou ani předčasné splacení, za které vám nehrozí žádná sankce.

nedokončený dům

Maximální možná výše se odvíjí od tržní ceny nemovitosti a pohybuje se do max. 95% z tržní ceny.

Americká nebankovní hypotéka vyhovuje svými podmínkami a i nízkým úrokem, který se přibližuje těm bankovním. Můžete vyplatit svoje dluhy, nevýhodné půjčky a zástavy i exekuce.

Proč splácet několik nevýhodných půjček, když můžete splácet jednu výhodnou hypotéku?

You Might Also Like