Jak příjemně hubnout


Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout, bez ohledu na to, zda se mu to podařilo či nikoliv, se mnou bude určitě souhlasit, že to nebylo nic zrovna dvakrát příjemného. Protože takové hubnutí, tedy to skutečné, vyžaduje menší příjem potravy a více pohybu, a ani jedna z těchto činností není provázena právě příjemnými pocity. Po sportu bolí celé tělo a během držení půstu protestují alespoň vnitřnosti.člověk na váze.jpg
Nejeden z lidí si kvůli tomu nakonec svůj sen o dokonale vytvarované postavě vůbec nesplní. Protože neodolá oněm bolavým svalům, namoženým kloubům a zejména kručícímu břichu, dá si tu dříve a tu později do nosu, jak se říká, a už nepřestane, dokud se případné shozené kilogramy nenaberou zpět. Případně dokud ten, kdo vzdal hubnutí, naopak nepřibere ještě více, než měl předtím.
Ovšem je škoda, pokud někdo neuspěje, pokud vynaložil nějakou tu snahu a sebeobětování nadarmo. Zejména když je známo, že je tomu tak zbytečně. Protože přinejmenším tomu, kdo nedokáže uspět kvůli bouřícím se nenaplněným vnitřnostem, by se dalo hravě pomoci, aby se cítil daleko lépe. Existuje totiž Sibutramin, s pomocí kterého lze redukovat hmotnost s daleko menším množstvím dietu provázejících nepříjemných pocitů.zmrzlina a obezita.jpg
Tento přípravek, používaný už od roku 1988 k redukci tělesné hmotnosti a uznávaný v USA jako lék už od roku 1997, totiž slouží k potlačení pocitu hladu. Ovlivňuje nervové buňky v mozku tím, že zpětně vychytává serotonin a noradrenalin, a tím pomáhá cítit se po jídle plnější. A to aniž by byl návykový nebo psychostimulační.
Stačí jedna jediná tobolka užitá ráno a zapitá dostatečným množstvím tekutin a člověk se rázem po dlouhé hodiny cítí nasycen, aniž by toho snědl tolik co doposud. A pokud dotyčný není nucen svými nepříjemnými pocity k pokračování v jídle nad rámec rozumného množství, a pokud si dopřává nízkokalorickou potravu s nějakým tím pohybem, hubne se mu jedna báseň.
A kdo by nechtěl lehce zhubnout, že?

You Might Also Like