Muži vyžadují v módě pohodlí a funkčnost

Většina mužů tráví chvíle odpočinku spíše aktivní činností, tedy sportem, nebo pobytem v přírodě, či různými výlety s rodinou, či přáteli. To jsou příležitosti, kdy je konečně čas odložit formální pracovní oděv a obléci pohodlné a funkční kousky, se kterými právě teď přichází https://www.c-store.cz/Muzi-c74_936_2.htm. V naší nabídce objevíte mimo jiné v sekci VOLNÝ ČAS oblečení, jež vás nadchne svým použitým materiálem, jehož složení u některých modelů bylo dokonce vyzkoušeno v profesionálních sportovních podmínkách, dále skvělými střihy s plochými švy, a v neposlední řadě použití našeho známého loga.Muž, ve sportovním, rozcvičující se na mostě Vybírat můžete například z mikin, s kapucí i bez, celo propínací, nebo přes hlavu, vyrobené z podílu organické bavlny a polyesteru, pro stálost tvaru. Určitě se neobejdete ani bez praktických a lehoučkých kalhot, s komfortním gumovým páskem, tvarově předšitými koleny a praktickými kapsami, které jsou vhodné jak na běžné nošení, tak i do fitka. K podzimním dnům patří neodmyslitelně bundy. Pro ty z vás, kteří rádi trávíte.Sportovní oblečení v obchodě na ramínkách
Svůj volný čas venku za každého počasí je ideálem naše třívrstvá bunda ze stoprocentního polyesteru a vodním sloupcem 2 000 mm. Vodě a dešti odolává speciální membrána s lepenými švy. Další výhodou je kapuce smírně vyztuženým kšiltem, kterou stáhnete po celém obvodu, takže perfektně přilehne k hlavě. Stejnou možnost stažení poskytují i rukávy, takže větru a dešti v tomto případě skutečně poručíte vy! Milovníci vest budou nadšeni z našeho prošívaného modelu, do jehož termoizolační výplně bylo použito kachní peří, což už hovoří samo za sebe, co se týká tepelného komfortu tohoto krále naší podzimní kolekce!
V našem internetovém obchodě najdete vše, co potřebujete. Od spodního a funkčního prádla, přes profi sportovní http://casopis.headliner.cz/2017-5/koho-objevite-na-rec-stage-2017/ nebo volnočasové oblečení až po boty, a ponožky.

You Might Also Like