Tělo jako chrám

Tento citát Vám možná není neznámý. Vždyť to, co svému tělu dáváme je to nejdůležitější, co můžeme udělat pro své zdraví. Budeme-li jíst zkaženou stravu, tělo se nám „odmění“ nemocí. Budeme-li jíst málo, tělo bude slabé. Budeme-li se přejídat, budeme obézní a náchylnější k infarktu. Budeme-li jíst zdravě a vyváženě, pouze kvalitní potraviny a ve správném poměru, naše tělo bude ve skvělé kondici, budeme zdraví a šťastní. Máte zájem? Pojďte s námi zkusit proteinovou dietu.

Nebojte se informací

Dnes není těžké získat na internetu informace o čemkoliv, ovšem získat pravdivé a ověřené informace, to už může být složitější. Našim klientům nabízíme na svých stránkách stručný přehled všech informací, které se k proteinové dietě vztahují. Tento způsob stravování má několik výhod, nevýhody zatím nebyly objeveny. Pokud ovšem nerozumíte tomu, jak funguje Vaše tělo, je vhodné obrátit se na naše odborníky.

Ketóza a hubnutí

Je to vlastně snadné, pokud ve svém jídelníčku snížíte příjem sacharidů i tuků, klesne Váš energetický příjem a tělo bude hubnout. Pokud zároveň přijmete dostatek bílkovin a vlákniny, nebude Vás trápit hlad. Vaše tělo se dostane do stavu ketózy, kdy bude získávat energii potřebnou k fungování ze svých vlastních zásob, ale nebude trávit svaly. Zkrátka budete hubnout, ale nebudete hladovět a opravdu prospějete svému zdraví.

Nebuďte otrokem své kuchyně

Držet proteinovou dietu neznamená stát od rána do večera u sporáku snažit se uvařit jídla, která budou splňovat potřebné nutriční hodnoty. Část denních jídel můžete snadno nahradit těmi z naší nabídky. Ušetříte spoustu času, budete mít kontrolu nad tím, co jíte, budete si moci vzít jídlo všude s sebou a navíc si pochutnáte.

Právě dnes je ten nejvyšší čas začít se sebou něco dělat, ve Vašem snažení Vás podpoříme a Vy konečně budete mít svou váhu pod kontrolou!

You Might Also Like