Udělejte svoji kočičku šťastnou

Společně s dalším nábytek pro kočky jsou škrabadla a odpočívadla pro kočky jako skvělé doplňky k vašemu interiéru v domácnosti. Nápaditá interaktivní škrabadla, škrabací koberečky či jiná další škrabadla pro kočky jsou příjemným relaxačním místem pro vašeho mazlíčka. Stanou se zábavným a naučným doplňkem k vybavení pro vaši kočku

Už žádná rozškrábaná pohovka nebo křeslo

Každá kočka si potřebuje obrušovat drápky, aby se zbavila starých vrstev na nich. Je to jedna ze základních kočičích potřeb. Je třeba hned odmalička kočičku učit škrábat drápky na škrabadle, jinak bude váš nábytek i koberec zničený. S nápaditým a pevným škrabadlem kočička získá nutnou pomůcku. Škrabadlo s odpočivadlem se ale také stane místem pro hraní a odpočinek vaší kočky.

Ideální je, pokud má škrabadlo:
·         krabici, domeček nebo rouru, kde se kočičí divoch může schovat a útočit
·         zavěšené hračky
·         hamaky a jiné závěsné lůžko
·         stabilní a pevný sloupek, omotaný kvalitním provazem ze sisalových vláken

Také je velice vhodné, aby škrabadlo s odpočivadlem bylo co nejvyšší. Kočky milují výhled a při šplhání se báječně protáhnou. Zábavy pro vaši kočičku docílíte také tím, že zavěsíte na vršek škrabadla hračky nebo malý pamlsek. Kočička bude potom vždy fit a samý sval.

Kočičí strom

jako ideální varianta na klasické kočičí škrabadlo se nabízí kočičí strom. Každá kočka potřebuje cítit kousek přírody. Poslední dobou jsou velice oblíbená kočičí škrabadla a odpočivadla vyrobená z přírodního dřeva, která evokují skutečný, v přírodě rostoucí strom. Zároveň tak umožňují mít doma originální a estetický doplněk.  Tato originální škrabadla umístíme nejlépe v centru celé domácnosti.

Kočky milují slunce, lenošení a výhledy z výšky, pohyb a hru. Rády sledují dění v rodině, ve svém okolí, nejlépe z místa, odkud mají výhled na celý pokoj.

You Might Also Like