Webové stránky mohou i vydělávat

Pro každého z nás je prakticky velmi dobré, když si může někde přivydělat nějakou tu korunku navíc. Proto se nejčastěji shání nějaká domácí práce, která sice mnohdy není finančně dobře ohodnocená, přesto, když se člověk snaží splnit nějakou normu, tak si může přivydělat do rodinného rozpočtu. Pro někoho je ale nedostupné si jezdit pro materiál a následně ho odvážet, obzvláště pokud nemá vlastní odvoz.
pracovní konzultace
Přivydělat si lze ale i na svých vlastních webových stránkách. V dnešní době to není nic složitého, stačí, když si na vytvořené a funkční stránky nainstalujeme reklamu. Ač to zní neuvěřitelně, tak opravdu je možné začít vydělávat prakticky ihned, jen tím, že na web nahrajeme obrázek nebo text s odkazem. Ovšem je třeba zvážit plusy, ale i mínusy, který tento přivýdělek přináší.
struktura obrázků
Výhody:
–          Nejedná se o žádnou složitou a náročnou práci, pro kterou se musí dojíždět a dbát zase na předání.
–          Zisk je téměř bez práce, instalace odkazového materiálu je během chvíle hotová.
–          Každý web se nahrává na server, webhosting a doména se platí, pokud samozřejmě chceme mít svoje webové stránky na úrovni a třeba i s neomezeným prostorem. Tento přivýdělek by mohl pokrýt tyto náklady a ještě přinést zisk.
–          Není problém se domluvit s protistranou, která by mohla mít konkurenční obsah a najít společné řešení ve výměně odkazů. My na jejich stránky a oni zase na naše. Ve výsledku to může přinést nejen větší návštěvnost, ale i produktivitu a nové zákazníky.
–          Pracujeme z pohodlí svého domova a nezabíráme žádné extra jiné prostory bytu.
práce na pc u moře
Nevýhody:
–          Nevhodnou reklamou si můžeme odvést zákazníky, které bude obtěžovat obrázková reklama.
–          Samozřejmě to bude platit i v tom, pokud si nahromadíme za vidinou velkého zisku co nejvíce reklam. Tak tím můžeme docela omezit i význam našeho textu a prezentace, tudíž za chvíli tento web nikdo navštěvovat nebude a tím ani nebude možnost přivýdělku.
–          Nevhodným umístěním, ale i vyskakující reklamou si můžeme narušit čistý vzhled a přehlednost našich stránek, případně i můžeme omezit náš prostor, pokud ho nemáme příliš velký. V tomto případu méně znamená více. Méně reklam, více zisku.

You Might Also Like