Dvě SIM karty v jednom telefonu

Pokud jste si v elektru zakoupili mobil a zjistili, že má dvě SIM karty, možná byste neměli odhodit možnost používat obě. Pravděpodobně jste si hned neuvědomili, jaké výhody to může přinášet, ale zkuste se hlouběji zamyslet a najít opravdu dobré důvody pro dual sim telefon.
 
VÝHODY DVOU SIM KARET:
·         můžete mít jedno číslo soukromé a druhé služební
·         můžete zároveň používat dva různé operátory
·         můžete využít u jednoho operátora dva různé tarify
·         při pobytu v zahraničí lze použít předplacenou zahraniční kartu
·         můžete využít nabídku levnější SIM karty od virtuálních telefonních operátorů
 
VYCHYTÁVKY PRO ÚSPORU PENĚZ
V praxi při používání dvou SIM karet můžete měsíčně uspořit dost peněz. Stačí správně zakombinovat různé možnosti, které se Vám právě nabízejí.
·         Můžete mít druhou SIM kartu jen pro datové připojení k internetu, když některý operátor nabízí stažení většího množství dat za lepší cenu a první SIM kartu můžete používat jen pro hovory a zasílání zpráv.
·         Karty od Blesk Mobilu či Sazky mobil mají výhodný tarif, Vy si ovšem chcete zachovat svoje staré číslo. Můžete tedy tuto SIM kartu využívat jen pro volání, ale zároveň na staré číslo se Vám všichni dovolají.
·         Když používáte SIM karty s dobíjecím kreditem, nemusíte se obávat, že při vyčerpání kreditu se nikomu nedovoláte. Máte přece ještě jednu SIM kartu.
Určitě byste přišli ještě na další možnosti, jak s dvousimkovým telefonem lze právě ve Vašem případě a podle Vašich požadavků minimalizovat náklady.
 
NEBOJTE SE SLOŽITOSTI
Aktivní dual SIM umožňují používat obě SIM karty bez omezení, stačí si jen nastavit, kterou operaci chcete na které kartě využívat. A pokud Vám budou najednou volat dva lidé na různá čísla, jeden z nich bude vždy přesměrován do hlasové schránky. Ve většině případů také nejsou v prodejnách elektra prodávány smartphony, blokované pouze pro určitého operátora.

You Might Also Like