Hypotéka vhodná pro každého

Ať jste starší nebo mladší, ať jste muž či žena, důchodce, student či maminka na mateřské, ať pracujete nebo jste doma a podnikáte. Vždy vyřešíme vaši finanční situaci. Potřebujte peníze? Chcete ručit nemovitostí? Obraťte se na specialisty, kteří vám s touto situací pomohou. Naše společnost je spolehlivá česká firma, která vás rozhodně nenechá na holičkách, takže se pojďme podívat, co vám můžeme zajistit a jaké jsou podmínky.

okolí domu

Podmínky úvěru

Samozřejmě, že při každém úvěru se podepisuje smlouva, vyřizují se veškeré náležitosti a domlouvají se schůzky s bankéři. I zde vás sice něco takového podobného čeká, ale nebude to tak hrozné jako v bance, kam musíte chodit skoro denně, pak čekat dlouhé měsíce na schválení, pak donášet veškerá potvrzení a následně ještě další dlouhou dobu čekat na konečné peníze.

prostředek směny

U nás je celé vyřízení snadné a rychlé. Do pár dní můžete mít své peníze na účtu nebo v hotovosti v kapse. Zároveň vám však dáme čas, abyste si smlouvu mohli pořádně doma prostudovat, až budete připravení, tak k vám přijede náš makléř a můžete podepsat.

  • Nebankovní hypotéky jsou velmi výhodné, nabízí se úrok již od 3 % p.a. pro klienty bez záznamu nebo s malým záznamem. Pro další klienty je úrok od 6% p.a.

A jak je to na začátku? Jako při každé hypotéce i zde se ručí nemovitostí. Ručit však můžete jakoukoliv nemovitostí, takže může jít o byt, dům, pozemek, budovu, chatu, halu, garáž, komerční objekt či cokoliv dalšího. Nejsou výjimky ani družstevní byty, pokud by se vás tento případ týkal. Stačí se na nás obrátit.

silná aktiva

Zašlete na začátku pár fotografií nemovitosti a my následně zdarma provedeme odhad, ihned se vašim případem budeme zabývat a předběžně vám navrhneme řešení financování. Tato část je samozřejmě zdarma a je naprosto nezávazná, takže ji nemusíte přijmout. Jedná se o předběžné výpočty. Až další kroky už jsou konkrétnější.

  • Máte nízký příjem, exekuce či snad záznam v registru? Nic z toho není problém k získání úvěru. Vždy se dá něco dělat, tak se obraťte na naše specializované středisko a kontaktujte nás!

You Might Also Like