Základ je, zvolit si tu pravou kryptoměnu

Mnozí nyní uvažují nad tím, že by se pustili do těžby digitálních měn, neboť především díky médiím se tato alternativní platidla těší čím dál větší pozornosti veřejnosti, a mnoho lidí tak získalo pocit, že těžba kryptoměn může být snadný a rychlý způsob, jak přijít k penězům. Ve skutečnosti je ovšem pravda, že těžba kryptoměny může být složitější, než na první pohled vypadá, a navíc se zdaleka nejedná o takovou jistotu výdělku, jak to může na neznalého člověka působit. Abyste totiž dokázali vydělat dostatek elektronických platidel libovolného druhu, je potřeba zjistit si co nejvíce informací a vše zařídit tak, aby vaše těžba byla maximálně efektivní. Není totiž těžba jako těžba a vrhnout se jen tak bez přemýšlení na těžbu kryptoměny zdaleka nestačí.
obrázky podnikání
V první řadě je potřeba si ujasnit, co vlastně budete těžit. Není měna jako měna. Ověřování transakcí jednotlivých kryptoměn se liší především co do náročnosti tohoto procesu na výkon vašeho zařízení, takže zatímco například pro těžbu bitcoinu potřebujete velice výkonné zařízení v podobě asic mineru, a to ještě nejlépe zapojeného v poolu, tak při těžbě etherea se zatím obejdete pouze s gpu minerem. A rozdíl mezi těmito dvěma minery je především ve velikosti investice, kterou do takového podniku na začátku vložíte. Proto by si měl každý dobře spočítat, jaká měna se mu vyplatí těžit a kolik je ochotný do svého vybavení investovat, neboť těžit měnu, která se běžně ověřuje s pomocí asic mineru, pomocí grafických karet je neefektivní a rozhodně se to nevyplatí.
podnikatelská síť
Pokud tedy hledáte kryptoměnu, kterou ještě stále v současné době můžete těžit poměrně levně s pomocí gpu, tak vsaďte na siacoin mining, protože jeho těžba je relativně málo náročná. Vystačíte si s rigem osazeným několika grafickými kartami. Navíc, těžbu tuto měny si můžete ponechat také jako záložní v případě, kdy přestanete těžit ethereum.

You Might Also Like