Jak se jezdí pod vlivem?

Pokud má člověk automobil, velice dobře ví, že za jeho volant nesmí usednout, pokud je pod vlivem alkoholu, potažmo jiných návykových látek. A ten, kdo má aspoň špetku zdravého rozumu, se tak i chová. Protože ví, že by mohlo v podroušeném stavu dojít k lecčemu, třeba i k tragédii. A zavinit ji se pochopitelně nikomu soudnému nechce.taxi na ulici
Jenže občas něco nevychází tak, jak si člověk představuje. A může se tak třeba hravě stát, že si řidič někde spokojeně popíjí a třeba vůbec netuší, co přijde, dokud to nepřijde. A pak je to najednou tady. Najednou mu dojde, že měl vlastně ještě někam odjet a že jeho auto čeká venku zaparkované, až se k němu jeho majitel zase vrátí.
Jenže co ten? Jistě, ke svému autu se vrátit může, ale víc už nic. Ve chvíli, kdy by nastartoval a rozjel se, by si koledoval o problémy. Zadržením policejní hlídkou počínaje a třeba i nehodou se smrtelnými následky konče.
A co s tím? Nikam nejet je sice logicky nejrozumnější nápad, jenže ne vždy je možné zůstat na místě a čekat tam na vystřízlivění. Někdy se prostě odjet musí, nebo vysloveně strašně chce. A to pochopitelně nikoliv bez svého auta, které by se tu pak možná jen dost těžko znovu vyzvedávalo.
A je-li situace taková, určitě přijde vhod odvoz vozu Praha. Tato firma se právě na podobné situace specializuje a našla optimální řešení.taxi za tmy
Stačí si zavolat na jejich dispečink, dohodnout si odvoz a je to. Ve stanovený čas přijedou pro dotyčného zájemce dva řidiči, z nichž jeden odveze zákazníka v jeho vlastním autě až domů, potažmo do jiného určeného cíle, a druhý poslouží ve služebním voze v podstatě jako taxikář svého prve zmíněného kolegy.
Díky tomuto servisu se tak dostane kdokoliv i se svým vozem kamkoliv. A byť by měl alkoholu v krvi sebevíc, dojede bez úhony a bez toho, že by ohrozil kohokoliv kolem sebe.
A všichni mohou být spokojeni.
Na což si můžeme připít.

You Might Also Like