Ponk pro malého opraváře

Co pořídit malému klukovi, který má spoustu autíček? Chtělo by to něco jiného a nápaditého. Malí kluci obvykle rádi napodobují nebo pomáhají svým tatínkům, pokud něco opravují a rádi by se také chopili nějakého toho šroubováku nebo kladívka. Pořídit takovému malému opraváři můžete třeba sadu v podobě ponku ze dřeva, která mimo jiné obsahuje právě i nářadí, ale třeba také telefonek nebo hodiny. Díky tomu tak získáte multifunkční hračku, která má široké využití.
Kvalitní dřevěný ponk s nářadím chytraliska.cz zaujme každého kluka, který si rád hraje na opraváře a kutila, rád opravuje něco s tatínkem a rád ho také v této činnosti napodobuje. Už nebude hrozit zranění šroubovákem, protože v této verzi je šroubovák naprosto neškodný.nářadí.png
Splňte sen každého malého kluka a nechte ho vžít se v jeho pokojíčku do role malého opraváře a kutila. Tato hračka nesmí chybět v žádném klučičím pokojíčku. Nechybí dětský šroubovák se sadou šroubků, klíč, matky a další kutilské nezbytnosti, které malý kutil ocení a vyhraje si s nimi.
Kromě opravářských a kutilských prací se také vaše ratolesti mohou naučit hodiny, hrát si na telefonování a užít si spoustu zábavy díky více funkcím této hračky.
Pořiďte tuto multifunkční všestrannou hračku, která dá vašemu drobečkovi víc než několik hraček dohromady. V jedné hračce tak naleznete spoustu zajímavých funkcí, které bude rád prozkoumávat a skvěle se s nimi zabaví.malý kluk.jpg
Dítko kromě zajímavých funkcí nadchnou také pestré barvy, které zaujmou na první pohled. Dřevěné provedení je kvalitní a umocňuje celkový dojem z hračky.
Malí caparti si tak mohou hrát nejen na opraváře a kutily, ale také třeba na telefonisty a hodináře. Pokud tedy máte doma takového jednoho malého kutila a opraváře v jednom, touto hračkou ho rozhodně zaujmete.

You Might Also Like