Robotické vysavače zvládnou vše za vás

Úklid a čistota jsou základem zdravého prostředí ve vaší domácnosti. Stojí to samozřejmě mnoho úsilí a času, a proto nastává doba, kdy nám mohou některé šikovné elektronické přístroje pomoci. Jedním z těchto přístrojů, které si na našem trhu můžete vybrat, je robotický vysavač. Čas, který jste do této doby trávili vysáváním různých podlahových krytin, můžete teď využít třeba k odpočinku.

A jaké vlastnosti zcela jistě oceníte?

Ø  Čistí všechny druhy podlahových krytin: koberce, PVC, plovoucí dřevěné i laminátové podlahy, dlaždice i jiné.

Ø  Pracují velmi precizně, protože jejich rotující kartáče se dostanou i hluboko do koberce a vyčistí i hluboké nečistoty. Každé místo vyčistí několikrát.

Ø  Jsou malé a všude se vejdou. Proto vyčistí i špatně dostupné prostory, jako například místa pod nábytkem nebo rohy místností.

Ø  Některé druhy nabízejí i speciální funkce. Velmi oblíbené je antibakteriální čištění nebo UV lampa, která dokonale vydezinfikuje podlahu od mikrobů a bakterií.

Ø  Má nízkoenergetický provoz, takže kromě času vám ušetří i náklady na energii.

Ø  Velmi snadno se obsluhuje. Má jednoduché nastavení všech funkcí a také se snadno čistí. Stačí jen vysypat sběrný koš a vrátit ho zpět.

Ø  Jeho provoz je bezpečný a šetrný nejen pro vaše podlahové krytiny, ale také pro váš nábytek. Vysavač je vybaven měkkými nárazníky.

Ø  Jednou z nejoblíbenějších funkcí je možnost odloženého startu. Díky ní bude váš domov čistý a uklizený ještě před vaším příchodem domů.

Ø  Při výběru robotického vysavače zjistíte, že v nabídce je i mnoho různého příslušenství, díky kterému ještě zdokonalíte jeho funkce.
 
Musíte počítat i s několika nevýhodami těchto pomocníků. Robotické vysavače pořídíte za vyšší cenu. Mají oproti klasickým vysavačům nižší sací výkon. Ale protože nemají sací hadice, sají nečistoty přímým otvorem, kterému ještě pomáhají rotační kartáče, takže pro úklid nepotřebují tak vysokou sací sílu.
 

You Might Also Like