Tipy na dárek pro vaši ženu, které by vás nikdy nenapadly

Čekají vás narozeniny vaší partnerky nebo snad výročí svatby? A nebo máte jen pocit, že je potřeba ji něčím překvapit a potěšit? Něčím, co by nečekala? Praktické dárky ještě nevyšly z módy, ba naopak! V dnešní době jsme tak moc přehlceni materiálními věcmi, že nám častokrát udělá radost spíše nějaký zážitek – a nebo ještě lépe, to, když nám někdo daruje čas.

uklizený byt

Jak na to? Jak se dá vůbec ženě darovat čas? Přemýšlejte! Čím tráví vaše partnerka v domácnosti nejvíce času a co by ji potěšilo, kdyby za ní udělal někdo jiný, aby se tím nemusela trápit? Může jít o některé domácí práce, které třeba nerada dělá a již se vám s tím svěřila. Pokud jste tehdy neposlouchali dostatečně bedlivě, není nic snazšího, než se zeptat znovu. Jistě si vám ráda postěžuje, co všechno jí doma kazí náladu a víkendovou dobrou náladu. Čeho by se ráda zbavila?

  1. Praní a uklízení – můžete jí na den nebo na delší dobu najmout paní na úklid, která vám vyčistí celý dům od půdy po sklep a vy dva si mezitím můžete vyjet někam na výlet. Nebo můžete mezitím poslat manželku třeba na kosmetiku. Bude vám neskonale vděčná.
  2. Umývání a čištění – zkuste objednat přímo ověřené a profesionální mytí oken nebo čistění koberců v Praze. Tyto aktivity také zaberou poměrně velké množství času a není nic krásnějšího, než když jsou hotové jako mávnutím kouzelného proutku.
  3. Údržba zahrady – co si pozvat na zahradu partu lidí, kteří vám ji zvelebí a vám pak zbude už jen dát si kávu v altánku a kochat se čerstvě posekaným trávníkem, vyčištěným bazénem a precizně zastřiženými živými ploty?

přátelé v obýváku

Pokud vám tyto tipy ještě nestačili, jistě nic nezkazíte ani dalšími formami dárků a to jsou právě zážitky. Nebojte se experimentovat a vezměte svou partnerku někam, kde nikdy nebyla. Nemusí se jednat o nic přepychového, jen se snažte navodit pomocí maličkostí příjemnou atmosféru.

You Might Also Like